Ieškoti

Kaip išsirinkti prie interjero derančią sofos spalvą?

Turbūt niekas nebandys ginčytis su teigiančiais, kad sofa – svarbiausia interjero dalis, nes ant jos ilsimės po sunkios darbo dienos, leidžiame laiką su draugais ar tiesiog atsipalaiduojame gerdami kavą, skaitydami ir žiūrėdami televizorių. Itin svarbu, kad sofa būtų patogi, derėtų prie interjero, būtų lengvai valoma ar net nesunkiai pakeičiamu gobelenu. Teisingai išgirdote – rinkoje jau yra sprendimas – sofos apmušalus galima keisti beveik taip pat lengvai, kaip ir drabužius.


Interjerą pagyvina kontrastai


Interjero dizaineriai pataria: derinant sofos spalvą, būtina laikytis keleto spalvų parinkimo taisyklių. Pasak jų, reikia atkreipti dėmesį į sienų, grindų, durų ir kitas kambario spalvas. Taip pat siūloma sofos spalvą derinti prie kitų, toje pačioje erdvėje esančių, baldų. Svarbiausias patarimas – verta rinktis ryškių spalvų svetainės baldus, įsitikinti ar sofa nesusilieja su aplinka: grindimis, sienomis ir kitais, greta stovinčiais, baldais. Jei atsitiko taip, kad grindų ir sofos spalvos – panašios, tai padės kontrastas. Šalia sofos galima tiesiog patiesti priešingos spalvos kilimą.


Sofa Linear Shore LiuJo Living

Dizaineriai dažnai sulaukia klausimo: ,,kokią sofos spalvą pasirinkti - tamsią ar šviesią?“ Pasirinkimą neretai lemia grindų spalva - ant tamsių grindų pastatyta tamsios spalvos sofa vizualiai gali pranykti erdvėje. Jei vis dėlto priėmėte sprendimą ant tamsių grindų statyti tamsią sofą, reikia ją atskirti nuo grindų. Tai padaryti padeda metalinės arba šviesios spalvos medienos kojelės. Jos sukuria grindis ir sofą skiriančią vizualinę erdvę. Sofai ir grindims atskirti puikiai tinka ir šviesios spalvos kilimas.


Tamsios spalvos sofa sugeria šviesą, todėl specialistai rekomenduoja, prieš perkant tokią sofą, kambaryje patiesti, arba ant senos sofos užtiesti panašaus atspalvio užtiesalą - taip lengviau suprasite, ar sofa nėra per tamsi.


Baldų gamintojai pastebi, kad lietuviai vengia ryškių spalvų. Renkantis jie siūlo galvoti apie namų erdvę, paklausti savęs, ar joje nestinga ryškesnių detalių? Jei trūksta, tai gal verta rinktis, jaukumo kambariui suteikiančią, geltonos spalvos sofą.


Sofa ICE Breaker LiuJo Living

Mėgstantys šviesių spalvų sofas susiduria su iššūkiais – ant šviesaus audinio geriau matosi dėmės bei nusidėvėjimas. Prieš renkantis baltos spalvos sofą, būtina įvertinti savo gyvenimo būdą. Tokia sofa nėra itin geras sprendimas namuose, kuriuose gyvena maži vaikai ir augintiniai.


Mėgstantiems baltą spalvą, tačiau manantiems, kad ji – nepraktiška, pranešame džiugią naujieną - jau sukurti dėmėms atsparūs gobelenai. Kita naujiena – sparčiai populiarėja nuvelkami audiniai, kuriuos galima sumesti į skalbimo mašiną. Jau galima rinktis ir neblunkančius, nealergizuojančius, naminių gyvūnų įdrėskimų nebijančius audinius. Svarbiausia, atkreipti dėmesį į sofos gobeleno kokybę, siūlių tvirtumą ir medžiagos švelnumą.


Lengvai keičiami apmušalai


Norintiems įvairovės, gera naujiena - LIU•JO Living baldai, kurių apmušalus galima nesunkiai pakeisti. Tai, kas anksčiau buvo tik funkcionalu, dabar paversta unikalios ir revoliucinės aplinkos kūrimo galimybe. Patirkite malonumą keisdami savo gyvenamosios zonos stilių tiek kartų, kiek tik norite. Pagal įnorius, nuotaiką, gyvenimo būdą - tegul nuolatinė kaita tampa nuotykiu.

LIU•JO Living baldai padeda apsispręsti, renkantis sofos spalvą, nes šių baldų gobelenas lengvai keičiamas, o gamintojas pasirūpino, kad audiniai būtų madingi. Siūloma baldų audinius keisti, kaip rūbus, tad žmonės galės lengviau apsispręsti ir drąsiai eksperimentuoti. Tai naujiena Lietuvoje, leisianti laisviau jaustis iššūkius ir eksperimentus mėgstantiems žmonėms.


121 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską