Ieškoti

Šviestuvų tendencijos 2021 metais – nauji dizainai, tapsiantys namų akcentu
Kaip ir visose srityse, taip ir apšvietimo sektoriuje didelę įtaką daro pasaulinė pandemija ir didesnis praleidžiamas laikas namuose. Apšvietimo ekspertai kalba, jog 2021 metais šviestuvai taps interjero ašimi ar net atspirties tašku kuriant interjero dizainą.


Dinamiškai kabančios minimalistinio stiliaus lemputės, elegantiškos skulptūriškos formos ir ryškūs atspalviai – tai tik keletas apšvietimo tendencijų, kurios, anot mūsų ekspertų, užkariaus 2021 m. dizaino pasaulį.


Sėkmingam dizainui būtinas apšvietimas. Dar daugiau svarbos jis turi žiemą, kai vakarai tampa ilgūs, o patalpose praleidžiame daugiau laiko nei įprastai.


Pandemija mūsų dėmesį sutelkė į namų vidų ir iškėlė jų grožio bei komforto svarbą. Apšvietimas, kaip ir visi kiti dizaino komponentai, turi konkrečią paskirtį, tačiau vien jos neužtenka – svarbu, kad namų detalės keltų ir estetinį pojūtį.
1. APŠVIETIMAS – ESMINIS DIZAINO ELEMENTAS

VIVIDA International LED lubų šviestuvas HURRICANE

2021 m. apšvietimas lubose turės ne tik funkcionalią paskirtį, bet ir taps pagrindiniu kambario akcentu. Atsiras daugybė elegantiškų ir ekstravagantiškų šviestuvų – galėsite rinktis juos pagal patinkantį stilių. Nuo šiuolaikiško iki kotedžinio.


Tinkamoje vietoje pakabinti, sumaniai suprojektuoti ir kruopščiai pagaminti lubiniai šviestuvai transformuos kambarius. Apšvietimas taps atspirties tašku ir paties dizaino kūrimo procese – nebebus užbaigianti detalė, kaip anksčiau.


Rinkdamiesi lubų apšvietimą, nevenkite eksperimentuoti. Dažnai didesnėms erdvėms parenkami drąsesni sprendimai, tačiau netradiciniai šviestuvai puikiai papildo ir mažesnes erdves. Ypač jei ketinama atsisakyti likusių dizaino elementų apkrovos.2. SKULPTŪRIŠKOS FORMOS

LiuJo Living stalinis šviestuvas CAILLOU

Menas neapsiriboja paveikslais. Apšvietimas – lygiai tokia pat svarbi dekoratyvinio meno dalis. Viena iš įdomiausių apšvietimų idėjų – tai skulptūrinis apšvietimo dizainas, kuris suteikia išraiškos ir tampa vogue stiliaus elementu.Ryškų pokytį savo valgomajame galite įgyvendinti pasirinkę skulptūrinius šviestuvus, kurie iškart pagyvina atmosferą.


Šis neprilygstamas ir nepaprastas dizainas ne tik patrauklus akiai, bet įspūdį palieka ir kiekvienam namų svečiui.3. MENIŠKOS ŠVIESOS LUBOSE

COLICO lubinis/grindų šviestuvas CAN CAN

Šviesa degama ne dėl šviesos, o dėl šešėlių. Vakarams ilgėjant, ateina laikas ieškoti naujų būdų namų kampams, kuriuose įprastai žaidžia saulės spinduliai, apšviesti.
Dailūs lubiniai šviestuvai ir tikslingai išdėstytos lempos gali paversti kambarį jaukia šventove, kurioje norėsis užmigti žiemos metu. Šviesos lubose tampa pagrindiniu erdvės elementu, o metalinės detalės atspindi ir paskirto šviesą per visą kambarį. Taip išgaunamas spindintis efektas.4. DRĄSŪS, NUOSTATĄ IŠREIŠKIANTYS SPRENDIMAI