Apie mus

Livingstep savo veiklą pradėjo 2019 metais ir jau spėjo suburti solidų, stilių ir kokybę interjere vertinančiųjų, ratą. Matėme poreikį ir norėjome savo klientams siūlyti tik atrinktus, aukštos kokybės ir subtilią estetikos kartelę išlaikančius interjero sprendimus. Būtent todėl mūsų asortimente atrasite garsių Italijos kūrėjų darbus, tokių kaip Vivida International, Biba Salotti, LIU JO Living ar Colico. Nuolat ieškome ir interjero entuziastams siūlome naujas šviestuvų ar baldų kolekcijas. Livingstep padės, jei namams ar darbinei erdvei ieškote naujo veido!

Livingstep – interjero pasaulyje, galima sakyti, yra it tyro oro gurkšnis. Jis atgaivins stilių vertinančias ir estetikos jausmą puoselėjančias asmenybes. Taip pat patiks tiems, kas ieško unikalumo ir išskirtinumo, nori, kad interjeras būtų pritaikytas pagal poreikius, nešabloninis. Mes suprantame, kad kiekvienas mūsų klientas yra ypatingas, o jo namai unikalūs ir pasakoja savitą istoriją, todėl ieškome geriausio sprendimo, kuris tik pabrėš jos išskirtinumą ir puikiai derės kartu. Naujas šviestuvas ar pagaliau atrasta, patogi svajonių sofa, o atrodo, kad ne tik namai, bet ir visas gyvenimas tapo gražesnis. Juk mūsų namai yra ta saugi, jauki vieta, į kurią norisi visada sugrįžti, net ir po tobuliausių atostogų. Tad sutikite, kad ši erdvė negali būti apstatyta paskubomis išsirinktais, paprastais baldais. Apžiūrėkite, pajuskite Livingstep siūlomus sprendimus ir mėgaukitės elegantiška, bet unikalia kasdienybe namuose.

Kokybiški baldai ir šviestuvai ne tik puošia interjerą, bet ir kuria solidumo, profesionalumo jausmą. Tad rinkitės tokią žinutę perduodančius interjero elementus, jei atėjo metas įsikurti ar atnaujinti savo darbines erdves. Juk tiesa, kad apie verslą pirmą įspūdį susidarome iš karto, tik įžengę į patalpas. Rekomenduojame atkreipti į tai dėmesį ir nustebinti savo klientą nekasdienišku ir iki smulkmenų apgalvotu stiliumi.

Į interjero klausimus Jums padės atsakyti Livingstep! Tad kviečiame apžiūrėti mūsų asortimentą, šioje internetinėje parduotuvėje rasite garsių Italijos kūrėjų baldų ir šviestuvų.